TRAVELS // Portugal
LIFESTYLE // Trucizna naszych czasów
BEAUTY // Mikrodermabrazja
TRAVELS // Istanbul /
LIFESTYLE // Obóz Friends Training

Podziel się radością z innymi! :)

Święta coraz bliżej, większość z nas albo już powoli pakuje prezenty dla bliskich, albo jeszcze przechadza się po sklepach w poszukiwaniu...

Święta coraz bliżej, większość z nas albo już powoli pakuje prezenty dla bliskich, albo jeszcze przechadza się po sklepach w poszukiwaniu idealnego upominku. Jednak są osoby, które nie cieszą się z nadchodzących Świąt - potrzebujący, którym możesz pomóc uśmiechnąć się na myśl o dwudziestym czwartym grudnia :). Wystarczy tylko chcieć!


Serwis Furgonetka.pl wraz z Fundacją One Day chcą obdarować prezentami dzieci z domów dziecka. Możecie im pomóc na dwa sposoby - pierwszy to wysyłka paczki z własnymi rzeczami za pomocą serwisu Furgonetka.pl - firma przekazuje wtedy 5% kwoty fundacji (co swoją drogą polecam nie tylko w czasie trwania akcji, sama przetransportowałam swoje rzeczy z Polski do Portugalii dzięki Furgonetce i jestem bardzo zadowolona!). Drugim sposobem jest wybranie jednego z dzieci i sprawdzenie w specjalnej tabeli co jest jego marzeniem. Więcej informacji na stronie firmy i fundacji oraz u blogerów zaangażowanych w akcję (np. u Andrzeja).

 

Safyre to dziewczynka, która straciła w pożarze spowodowanym przez podpalacza całą swoją rodzinę. Znaleziono ją w trakcie gaszenia pożaru pod ciałem ojca, który w ten sposób chciał ja uratować. Mimo to ciało Safyre było poparzone w 75%. Teraz dziewczynka pod okiem cioci próbuje wieść normalne życie. Ostatnio kupiły złote drzewko - ozdobę, na której wiesza się kartki. Drzewko jest dość duże, a Safyre nigdy nie dostała tak dużej ilości kartek świątecznych. Jeśli chcecie wysłać jej życzenia tutaj znajdziecie więcej informacji oraz adres. 
Wiadomo, że (szczególnie w trakcie zimy) nie tylko ludzie potrzebują naszej pomocy, zwierzęta również. Oprócz sprawdzenia na stronach poszczególnych schronisk czego każde z nich potrzebuje możecie także zaangażować się w prywatną akcję projektu ProPsy (http://propsy.waw.pl/2015/12/pomoz-zwierzakom-na-swieta/). Tutaj znajdziecie link do wydarzenia na facebooku. 

Inne inicjatywy, które możecie wspierać to:

Dawanie zawsze sprawia więcej przyjemności niż bycie obdarowywanym, serio! :)

You Might Also Like

0 comments