TRAVELS // Portugal
LIFESTYLE // Trucizna naszych czasów
BEAUTY // Mikrodermabrazja
TRAVELS // Istanbul /
LIFESTYLE // Obóz Friends Training

#DecemberPicks

Hej! Dziś ruszamy z nowym cyklem - Picks of the month . Co jakiś czas trafiam na coś ciekawego w sieci i stwierdziłam, że zamiast zamiata...


Hej! Dziś ruszamy z nowym cyklem - Picks of the month. Co jakiś czas trafiam na coś ciekawego w sieci i stwierdziłam, że zamiast zamiatać pod własny dywanik ;) będę je wrzucać tutaj, żebyście także Wy mogli z nich skorzystać, poczytać, może czymś się zainspirować? Oczywiście taki cykl to nic nowego na blogach, jedną z moich ulubionych blogerek, która co miesiąc dzieli się swoimi odkryciami jest Asia ze StyleDigger (Hatifnaty). 


Wywiad w internecie: 
O Polce, która założyła sierociniec dla dzieci w Ugandzie: Marta Majewska w wieku 26 lat rzuciła wszystko, spakowała walizki i wyjechała do Afryki. Dzięki swojej fundacji Window of Life jest w stanie zapewnić opiekę osiemnaściorgu dzieciom.
>> Zobacz tutaj


Wywiad w gazecie:
Czas lotu na Azory postanowiłam umilić sobie, zabierając ze sobą grudniowe wydanie Urody Życia. W środku znalazłam wiele wartościowych treści, ale najbardziej spodobał mi się wywiad z Kasią Bem - aktualnie nauczycielką jogi i medytacji, kiedyś przytłoczoną pracą i codziennością kobietą. Dzięki jodze i terapii nauczyła się żyć z chorobą dwubiegunową, która najpierw porwała jej życie na kawałki, później okazała się być - jak sama mówi - jest jej darmowym lekarstwem i motorem świadomego życia. 
>> Uroda Życia, Grudzień 2015 Nr 12 (14)Film na youtubie (in English):
Z pewnością wiele z Was kojarzy Shay Mitchell, grającą Emily Fields w serialu Pretty Little Liars. Całkiem jednak możliwe, że nie wiecie, iż Shay prowadzi swój kanał na youtubie. W jednym z najnowszych filmków wraz z Daną Loia z Dana's Bakery uczy jak robić słynne makaroniki! Szczerze - nigdy wcześniej nie zastanawiałam się, jak można samodzielnie zrobić te pyszności, jednak okazuje się, że nie jest to wcale tak trudne! :) 
>> Zobacz tutaj


Grudniowa płyta do przesłuchania:
Szczerze wątpię, że trzeba komukolwiek polecać tę płytę, ale ciężko mi było nie wrzucić jej do dzisiejszego zestawienia, bo katuję jak od kilku dni :). Panie i Panowie, Mr Bublé i jego "Christmas"!
>> Przesłuchaj tutaj


Podcast "Po nitce Ariadny" /07 (in English):
O tym jak wpaść na pomysł na własny biznes, jak sprawdzić, czy ma on rację bytu oraz jak promować markę w początkowych etapach rozwoju - Ariadna Wiczling rozmawia z biznes couchem Sigrun Gudjonsdottir.
>> Przesłuchaj tutaj 


Na dzisiaj to już tyle, pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że już powoli wchodzicie w świąteczny nastrój! :)

You Might Also Like

0 comments