TRAVELS // Portugal
LIFESTYLE // Trucizna naszych czasów
BEAUTY // Mikrodermabrazja
TRAVELS // Istanbul /
LIFESTYLE // Obóz Friends Training

Torebki del Fiori.

Większość kobiet, które interesują się modą pewnie wiedzą, o czym myślę, kiedy mówię Birkin, chanelka czy YSL Muze. I pewnie zdecydowan...

Większość kobiet, które interesują się modą pewnie wiedzą, o czym myślę, kiedy mówię Birkin, chanelka czy YSL Muze. I pewnie zdecydowana większość chciałaby je mieć w swojej szafie. Ja nie jestem wyjątkiem. No, może poza znanymi torebkami LV z logiem speedy, które było już tyle razy podrabiane, że jest synonimem kiczu i tandety. 
Jednakże dlaczego koniecznie upieramy się na "gwiazdy" wśród torebek, skoro możemy za dużo mniejszą kwotę kupić piękne, klasyczne (lub też nie ;) modele, które będą tak samo dobrze wyglądały, a nie będziemy musiały na nie zbierać 20 lat? 
Moja mama pewnego razu przyniosła do domu torebki del Fiori. Świetne wykonanie, prawdziwa skóra, piękne detale to ich znaki rozpoznawcze. W ofercie są zarówno klasyczne modele, jak i te bardziej zwariowane, kolorowe. W każdym bądź razie, miałam jej pomóc wybrać jedną, pasującą do wszystkiego. Jak widać na zdjęciu powyżej, średnio nam to wyszło ;-). 

Zapraszam Was do sklepu del Fiori.

You Might Also Like

1 comments

  1. świetny wygląd bloga! :) dużo bardziej czytelny i przejrzysty! bajer!

    OdpowiedzUsuń